Koupání vašeho dítěte

 

Koupání s vaším dítětem může a mělo by být nádherným zážitkem.

Dětská vanička AquaScale vám pomůže vytvořit příjemnou a bezpečnou koupel, kterou si užije celá rodina. Pro přepravu je na displeji LCD umístěna ochranná fólie. Před prvním nastavení AquaScale ji prosím odeberte. Dvě baterie AAA napájí LCD; pro optimální výkon je vhodné vybrat vysoce kvalitní nové baterie.

Poté, co odstraníte fólii z LCD displeje a vložíte baterie, můžete začít. Vaničku umístěte na rovný povrch a displej vynulujte, abyste získali přesné údaje.

Doba pro koupel je skvělá v kteroukoli denní dobu. Funkci váhy lze použít s vodou nebo bez vody, takže pokud chcete zkontrolovat hmotnost svého dítěte, můžete kdykoli během dne.

Dosažení správné teploty vody je snadné pomocí digitálního teploměru Aquascale, ujistěte se, že máte vedle vaničky nachystáno pár čistých měkkých ručníků a užijte si tento mimořádný čas. Vaše dítě si užije napodobování vašeho výrazu obličeje a doba koupání dává celé rodině skvělou příležitost hravě komunikovat. Zpočátku se můžete cítit hloupě při prvních zvucích ooohhhh a arrrhhh, které děláte na vaše miminko, ale toto je obrovská část vývoje a každá interakce pomáhá vašemu dítěti na cestě k verbální i neverbální komunikaci. Čím dříve začnete, tím snáze vše vaše dítě vstřebá. Povzbuďte své dítě, aby kopalo a stříkalo ve vodě, je to nejen zábava, ale také to pomůže posílit jeho celkovou sílu.

Bathing your Baby Part 2 (2).jpg

Období s novorozencem je fascinující a někdy i trochu náročné. Nezapomeňte se v prvních týdnech dobře starat i sami o sebe. Musíte dobře jíst a odpočívat co nejvíce. Po příjemné relaxační koupeli pro novorozence si možná budete chtít udělat relaxační koupel sami!