Přepravní a platební podmínky

Upozornění

Dne 4.7.2022 bude provoz společnosti uzavřen. Expedice on-line objednávek se uskuteční opět po ukončení státních svátků a to v termínu od 7.7.2022 dále.

Způsob dopravy:

  • Zboží zasíláme prostřednictvím společnosti DPD zcela zdarma.

Upozorňujeme, že v případě vrácené zásilky z důvodu na straně příjemce (např. kvůli chybně zadané adrese, odmítnutí zásilky či z důvodu jeho nepřítomnosti) Vám bude účtován poplatek za vrácenou zásilku ve výši 60,- Kč plus DPH.

Způsob platby

  • Platba předem - online - zboží můžete zaplatit on-line kartou v rámci bezpečného systému GoPay (platební kartou, online bankovní převod, apple pay, google pay, paypal atd.).

Dodávky předmětu plnění (objednaného zboží) budou dle dostupnosti produktu a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle do 72 hodin od potvrzení objednávky, v období konání slevových akcí může být dodací lhůta delší.

Daňový doklad, dodací list, formulář vratky nepoužitého zboží do 14 dní je součástí zaslaného e-mailu. Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal i výrobek neporušený, v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není možná.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení